2. miesto – Anglická olympiáda – okresné kolo
24. januára 2020
Mimoriadna cena pre naše Rybičky z 2.B
31. januára 2020
Ukázať všetko

ElektroOdpad – Dopad 3 – Rovesnícke vzdelávanie

„Byť niekým iným“ – tak sa volá prvá aktivita rovesníckeho vzdelávania celoslovenského projektu o elektroodpade, do ktorého je zapojená aj naša škola. Akčný tím O. Vajkaiho a D.Hodeka odštaroval netradičné vzdelávanie v triedach 7.A, 6.A, 5.A, 5.B, 4.A, 4.B a 3.B. Téma aktivity nebola vôbec ľahká, žiaci sa mali vcítiť do situácie pracujúcich detí v rôznych častiach sveta, vysvetlili si niektoré z príčin detskej práce a popísali jej dôsledky pre deti, ich rodiny a celú spoločnosť, premýšľali nad rôznymi dôvodmi spokojnosti človeka. Rovesnícke vzdelávanie bude pokračovať aj v ďalších triedach. Projekt realizuje Živica, nezisková mimovládna organizácia v spolupráci so spoločnosťou SEWA. Viac o projekte: http://elektroodpad.zivica.sk/