V Záhrade, ktorá učí s rodičmi
2. júna 2019
Škola v prírode – Donovaly 2019
10. júna 2019
Ukázať všetko

Odysea Mysle 2019

Naše tímy aj v tomto roku potvrdili, že patria medzi najlepšie na Slovensku. Z Národného kola súťaže, ktoré sa konalo v Tesároch za účasti 15 tímov nielen zo Slovenska ale aj z Prahy, priniesli dve 1. miesta a dve 2. miesta. Tím najstarších dievčat pod názvom „Lovdast“ a čisto chlapčenský tím (rarita na súťaži) „Kúzlo labyrintu“ vybojovali prvenstvá. Ďalšie dva tímy našej školy: „Keď my nevieme“ a nováčik „Vynálezy do 3 minút“ skončili tesne na druhých miestach. Dlhodobú prípravu na súťaž usmerňovali trénerky tímov: Katarína Bugáňová a Aneta Hradilová . Všetkým členom odyseákom blahoželáme k úspechu a ďakujeme nielen za reprezentáciu našej školy, ale zároveň aj za reprezentáciu nášho mesta.