Ocenenie na celoslovenskom stretnutí
Prezentácia požiarnej techniky
20. mája 2016

Dopravná výchova v praxi

Žiaci 1. a 2. ročníka absolvovali dopravnú výchovu na dopravnom ihrisku v Galante. Účinnou a zároveň atraktívnou formou nadobudli vedomosti nielen prostredníctvom teórie, ale aj praktickou časťou. Zážitkové vyučovanie sa realizovalo na dopravných prostriedkoch (bicykloch, kolobežkách) v simulovanej dopravnej premávke na veľkom a modernom dopravnom ihrisku, ktoré je vybavené dopravným svetelným signalizačným zariadením (semafórmi), železničným priecestím so závorami, zvislým a vodorovným dopravným značením, kruhovým objazdom a ostatnými prostriedkami napodobňujúcimi reálne dopravné situácie. Všetky činnosti spojené s dopravnou výchovou  vykonávajú v Galante profesionálni inštruktori a lektori s dlhoročnými skúsenosťami v predmetnej oblasti.

.