8. Źiadosť – prijatie do ŠKD

Prevádzka ŠKD

Po, Ut, Št, Pi – 6:00 – 7:30,       po vyučovaní –  do 16:30

Str                  – 6:00- 7:30,       po vyučovaní – do 17:00

Ranná ŠKD je v prístavbe budovy školy na prízemí (vchod cez veľkú bránu z dvora)

• Výška mesačného príspevku na čiastočnú úhradu nákladov na činnosti školského klubu detí je určená v zmysle platného Všeobecne záväzného nariadenia Mesta Komárno o výške príspevku za pobyt dieťaťa v materských školách a školských kluboch detí, o výške príspevku v Základnej umeleckej škole a o čiastočnej úhrade nákladov v centre voľného času a
    v školských jedálňach v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Komárno:

v sume 15,- € mesačne.

Tento príspevok sa uhrádza vopred, a to najneskôr do 10. dňa v kalendárnom mesiaci na bankový účet školy IBAN SK97 7500 0000 0040 2948 8589, do správy pre prijímateľa prosíme uviesť meno žiaka a triedu, variabilný symbol školský rok (iné údaje škola nepotrebuje).

Platbu je možné uskutočniť aj v dvoch splátkach:

• September – december 60 €     (od 01.09. do 10.09.)
    • Január – jún 90 €  (od 01.01. do 10.01.)

Poplatok za celý školský rok (150 €) neuhrádzajte jednorazovo.

Poslednú platbu v kalendárnom roku prosíme vykonať do 10.12. Ak platba do tohto termínu nebola vykonaná, úhradu za zameškané mesiace realizujte až v januári nasledujúceho roku.

Podmienky prijatia a uvoľnenie dieťaťa

1. Dieťa je prijaté do ŠKD na základe žiadosti zákonného zástupcu.
  2. Akúkoľvek trvalú zmenu – údajov, dochádzky – škola akceptuje len v písomnej forme.
  3. Pedagogický zamestnanec uvoľní dieťa z klubu len na základe predchádzajúceho písomného oznámenia rodiča (môže byť aj SMS, email) alebo inej fyzickej osoby, ktorá má dieťa zverené do osobnej starostlivosti alebo do pestúnskej starostlivosti na základe rozhodnutia súdu (ďalej len „zákonný zástupca“), alebo zástupcu zariadenia, v ktorom sa vykonáva ústavná starostlivosť, výchovné opatrenie, predbežné opatrenie alebo ochranná výchova, výkon väzby alebo výkon trestu odňatia slobody (ďalej len „zástupca zariadenia)“. Dieťa nebude uvoľnené na základe ústneho telefonického kontaktu.
  4.  Za opakované porušovanie školského poriadku ŠKD môže riaditeľ školy ukončiť dochádzku dieťaťa do školského klubu detí.