Dejepis a Občianska náuka v archíve
1. apríla 2019
Voľné pracovné miesto od 1.9.2019
7. apríla 2019

Labyrint predškoláka 2019

Deti MŠ Kapitánovej, Mieru a Kacza prišli ako prvé rozžiariť Vtáka šťastia plnením úloh v laboratóriu, Robolabe, Hudobnom salóniku, Hrnčiarskej dielni, v stolárskej dielni a vo fitku. Aj predškoláci z MŠ Lodnej dotvárali Vtáka šťastia. Popritom sa dobre zabavili, spoznali veľa nového a vyskúšali si mnoho zaujímavého. Zachrániť vtáka šťastia prišli aj predškoláci z Mederčskej škôlky. Po splnení všetkých úloh, pri ktorých sa aj niečo nové naučili a spoznali našu školu, vyzdobili farebnými pierkami telo vtáka. Záverečné pierka vtákovi šťastia pridali predškoláci z MŠ Eotvosa a MŠ Nová Stráž. Odteraz už bude navždy vo svojej plnej nádhere a my veríme, že prinesie šťastie nielen našej škole a všetkým predškolákom, ale každému, kto ho zazrie. Labyrint predškoláka bol aj tomto roku pre nás nezabudnuteľným zážitkom.