Projekt Na každej škole – blok 2.
30. novembra 2021
Rodinný Labyrint 2022
31. marca 2022

Pedagóg roka 2021

Mgr. Adriana Vidová je učiteľkou pre primárne vzdelávanie Základnej školy, Ul. pohraničná 9. Vo svojej pedagogickej práci vyniká vysokou mierou kreativity, využíva pozitívnu motiváciu a prvky originality. Podporuje žiakov v rozvíjaní matematického a kritického myslenia. Využíva najmä inovatívne metódy, projektové a zážitkové vyučovanie. Venuje sa svojmu pedagogickému i profesijnému rastu.
Je v kolektíve, medzi žiakmi i rodičmi obľúbená. Pracovné povinnosti si plní zodpovedne, má výborné organizačné schopnosti a ako triedna učiteľka dosahuje s triedou veľmi dobré výsledky. Aktívne spolupracuje s rodičmi. Má pozitívny prístup k práci.
K žiakom je trpezlivá, spravodlivá a priateľská. Vedie ich k zdravému životnému štýlu. Mnohých inšpirovala k účasti v bežeckej súťaži v rámci Komárňanských dní.