Zapojili sme sa do výzvy: Vyčistime naše mesto. Prešli sme viaceré lokality a žiaľ, bolo čo zbierať. Najviac tam, kde chodia ľudia… Škoda, že niektorí zanechávajú po sebe iba takéto stopy. Po nás iba čisto.