Týždeň rodiny
Týždeň modrého gombíka 2016
15. mája 2016

Grécka kuchyňa v Babičkinej kuchynke

Spolupráca školy a rodičov je široká a mimoriadne významná súčasť života školy. Snahou školy je vtiahnuť rodičov priamo do diania v škole, do zdieľania spoločných radostí, do riešenia spoločných problémov vo výchove a vzdelávaní ich detí, do ozajstnej spolupráce v prospech detí. Tento proces uľahčujú osobné kontakty s rodičmi, hlbšie vzájomné sa poznanie rodičov a učiteľov, možnosti spoločných zážitkov priamo s deťmi a učiteľmi.

Jednou z foriem takejto spolupráce sú aj  hodiny varenia v našej  Babičkinej kuchynke. Tentokrát nám prišla odovzdať svoje skúsenosti pani Katarína Zhuková, mamička našej piatačky Chiarky, ktorá pripravovala s dievčatami typický grécky múčnik:  pitu na rôzne spôsoby. Recepty na tieto dobroty, ako aj ďalšie, vyskúšané v našej kuchynke, nájdete čoskoro v našom novom receptári Babičkinej kuchynky.