Zážitkové vyučovanie v Banskej Štiavnici
Deň prázdnych lavíc u Veveričiek
5. júla 2018

Najúspešnejší žiaci u primátora

Tradičné ocenenie za celoročnú prácu a úspechy, ktoré každoročne udeľuje primátor mesta Komárno, si tento rok prevzali: Alexandra Halagačková zo 7.A a Olivér Vajkai zo 4.A. Oceneným srdečne blahoželáme a želáme veľa ďalších úspechov.

Charakteristika:

Alexandra Halagačková

– členka tímu Odysea mysle, ktoré získali 1.miesto v národnom kole súťaže

– členka tímu, ktoré získalo v národnom kole programovania robotov Lego FLL 6. miesto

– úspešná riešiteľka biologickej súťaže Hypericum, fyzikálnej, dejepisnej a biblickej olympiády

– členka environklubu Stromu života

– účastníčka rôznych výtvarných súťaží

Preukazuje vysokú mieru empatie a svojím správaním stmeľuje kolektív triedy. Je veselej, nekonfliktnej povahy. Aktívne sa zapája do riešenia celoškolských projektov, je dobrým článkom tímu Kolégia Zelenej školy, ktorý pracuje na realizácii úloh Zelenej školy. Je výborná žiačka, v kolektíve obľúbená, v učení i v správaní je vzorom pre ostatných žiakov. Medzi žiakmi má prirodzenú autoritu, je ochotná, priateľská. Je viacnásobnou absolventkou letnej Detskej univerzity UK v Bratislave.

Olivér Vajkai

– člen tímu, ktorý získal 1.miesto v národnom kole súťaže Odysea mysle

– člen tímu, ktorý získal 6.miesto v národnom kole programovania Lego robotov FLL

– školu reprezentuje v recitačných, výtvarných súťažiach

– patrí medzi úspešných riešiteľov matematickej súťaže Klokan so 100 % výsledkom

– úspešný riešiteľ Pytagoriády

– člen environklubu Stromu života

Je členom školského speváckeho zboru Škovránok, ktorý reprezentuje školu na rôznych kultúrnych podujatiach v meste i v jeho širšom okolí.

Aktívne pracuje v Kolégiu Zelenej školy a svojou kreativitou prispieva k realizácii rôznych environmentálnych aktivít. Aktívne sa podieľa na vytváraní video prezentácií, krátkych filmov o živote v škole a svojou kreativitou prispieva k vytváraniu video dokumentácií o škole.  Patrí medzi výborných žiakov školy, v kolektíve je obľúbený, je vzorom pre ostatných žiakov v učení i v správaní. Medzi žiakmi má prirodzenú autoritu, je ochotný, priateľský.