Labyrint III.-MŠ Kapitánova
22. januára 2015
Volejbalistky – postup do krajského kola
26. januára 2015
Ukázať všetko

Náš tím – Najlepší tím Bratislavského regiónu

Tím Counter v zložení:  S. Sýkora, A. Purkart, M. Šimko, P. Brančan, V. Molnár, A. Sebestyén, A. Répás, B. Grolmusová, V. Maťková, S. Čertíková sa vrátil z regionálneho kola robotickej súťaže  FIRST LEGO League v Bratislave s ocenením Najlepší tím. V konkurencii 16 súťažiacich tímov získali v kole Tímová práca 1. miesto, v Prezentácii výskumného projektu na tému  „Learning Unleashed – Učíme sa bez hraníc“  – 2. miesto, v kolách Robot-Design a  Robot-Game stratil náš tím viac bodov, než  o čo sa usiloval a tak sa celkovo umiestnil na 4. mieste.

Členovia tímu spolupracujú a pravidelne sa zúčastňujú súťaže už šiesty rok. Pod vedením pani učiteľky Ing. Mgr. Júlii Bundovej  dokázali, že získaný titul im právom prináleží a svoje dlhoročné skúsenosti by mohli zúročiť ako budúci tréneri.

K dosiahnutému úspechu im srdečne gratulujeme!