Jesenné tvorivé dielne 2021
3. novembra 2021
Vynovené laboratórium
28. novembra 2021
Ukázať všetko

Naše vynovené ihrisko

v októbri sa uskutočnilo slávnostné odovzdanie obnoveného športového ihriska , ktoré dostalo umelý trávnik. Celkové náklady na obnovu dosiahli 47-tisíc eur, z ktorých značnú časť, 40-tisíc eur, hradilo mesto, zvyšnou čiastkou prispeli sponzori školy – Ladislav Mészáros, Marián Molnár, Peter Kis, Adrián Győri, firma SK-CONT a naše Rodičovské združenie. Ďakujeme.
Primátor mesta Béla Keszegh pri tejto príležitosti doniesol škole do daru futbalové lopty, ktoré používajú aj v Lige majstrov, aby sa budúci majstri pohybovali čo najviac. Šport a pohyb sú podľa neho najlepšou ochranou pred chorobami, navyše na ihrisku sa môžu naučiť aj mnoho iných vecí. Odovzdanie ihriska je ďalším míľnikom v rekonštrukcii športovísk na všetkých školách, poskytujúcim deťom čo najviac možností na pohyb.