

Žiaci 3.C triedy zo ZŠ J.A.Komenského s pani učiteľkou Katarínou Ďurčovou navštívili našich tretiakov pani učiteľky Adriky Vidovej. Viacerí z nich sú bývalými spolužiakmi zo škôlok.
Formou rovesníckeho vzdelávania sa obohatili o nové informácie o našich vianočných tradíciách a zvykoch, spoločným riešením tajničiek si zopakovali vybrané slová a násobilku. Nechýbalo ani zdobenie medovníčkov a výroba vianočnej ozdoby.