Zápis do 1. ročníka 2017
10. apríla 2017
Pedagóg roka
21. apríla 2017
Ukázať všetko

Noc s Osmijankom 2017

Pri príležitosti nášho 10 ročného výročia spolupráce s Osmijankom ( pred 10 rokmi žiaci 5.A vyhrali celoslovenskú čitateľskú súťaž!), nás prišiel vo večerných hodinách navštíviť Osmijanko z Bratislavy osobne. Priviedla ho k nám pani Miroslava Biznárová, riaditeľka neziskovej organizácie osmijanko. Ako prekvapenie s nimi prišiel aj bábkoherec Lukáš, ktorý inscenovaným čítaním Osmijankových príbehov upútal, zabavil a rozosmial  všetkých našich osmijankovských pátračov, bolo ich takmer 70! Súťažné zošítky detí sa v tomto roku môžu popýšiť ich vlastnoručnými podpismi, ktorými potvrdili, že účastníci Noci s Osmijankom usilovne plnili osmijankovské zadania a úlohy. Ďakujeme pani Biznárovej, Lukášovi a Osmijankovi za nezabudnuteľné chvíle a milé darčeky.