Úspešní riešitelia Matematickej olympiády
18. februára 2021
Dielňa dobrej praxe – akčný deň
24. septembra 2021
Ukázať všetko

Postup na celoštátne kolo FLL

 Tím Counter, v zložení: O. Vajkai, V. Halagačková, A. Kis, D. Hodek, S. Rácz, P. Patakyová a N. Hlušková  na on-line regionálnom turnaji najväčšej robotickej súťaže First Lego získal celkovo nádherné 2.miesto!  Súťaž  pozostáva z dvoch častí: programovania robota a inovatívneho riešenia výskumnej úlohy. Členovia tímu ďakujú svojim  odborníkom a konzultantom:  Matejovi Tóthovi, Viktorovi Bielikovi a Marošovi Kudlíkovi za cenné rady a podporu. Petrovi Soósovi  za pomoc pri tvorení vlastnej aplikácie a Tomášovi Bugáňovi za užitočné rady v oblasti marketingu. Veľká vďaka všetkým, ktorí sú súčasťou  projektu (je to takmer 800 členov) a kráčajú spolu s Counter aj pre malého Noelka. Cesta okolo sveta (40 000 km) bola zdolaná za 85 dní. Pokračuje sa ďalej, tentokrát na Mesiac. 

Tímu držíme naďalej palce a ďakujeme za reprezentáciu školy. 

Viac sa dozviete na : 

https://www.facebook.com/groups/830468380868826

https://counter53.webnode.sk/

trénerky: Ing. Mgr. Júlia Bundová a Mgr. Katarína Vajkai