Vzdelávací program v galérii
7. februára 2016
Konverzácia, šport a rovesnícke vzdelávanie
20. februára 2016
Ukázať všetko

Projekt Educate Slovakia

V rámci projektu Educate Slovakia sme nadviazali spoluprácu s lektormi z rôznych kútov sveta. Minulý týždeň k nám zavítali Michael z Južnej Kórey a Edwin z Honkongu. Prirodzeným spôsobom vzbudzovali záujem žiakov o cudzí jazyk. Prostredníctvom rôznych aktivít a interaktívnych workshopov zvyšovali  medzinárodné povedomie našich žiakov, za aktívneho používania anglického jazyka rozvíjali sebareflexiu, zodpovednosť a toleranciu k rozmanitosti. Týždeň bol naplnený novými zážitkami nielen v škole, ale aj návštevou pamätihodností nášho mesta a historickou prezentáciou Bratislavy priamo v centre nášho hlavného mesta, v podaní našich žiakov v cudzom jazyku.

.