DOD deviatakov a druhákov
26. apríla 2017
Jarný zber papiera 2017
16. mája 2017
Ukázať všetko

Škola v prírode 2017

V tomto školskom roku sme strávili päť úžasných dní pod vrchom Sitno, pri Počúvadlianskom jazere. Túru na Sitno sme zvládli hneď prvý deň, navštívili sme Bartolomejovu štôlňu, kaštieľ a múzeum vo Svätom Antone, majstrovali sme a objavovali v Terre Permónii, prezreli sme si Banskú Štiavnicu, spoznali sme sa so sokoliarmi a ich dravcami v nádhernom prírodnom areáli Základnej školy M.Hella v Štiavnických Baniach. Veľa sme sa hrali, zabávali, tvorili projekt, riešili kvízové otázky a vymýšľali dramatizáciu príbehu:“Prečo a kam sa stratili rytieri zo Sitna“, piekli sme vianočky, točili na hrnčiarskom kruhu, vyrábali náramky a vzdelávali sa vo sférickom kine. Zmerali sme si sily v turnajoch vo vybíjanej a vo futbale, relaxovali  sme v saune a v bazéne, po večeroch sme si čítali rozprávky. Škola v prírode patrila vždy medzi naše nezabudnuteľné zážitky.