1. miesto vo florbale
2. apríla 2024
S Lesmírom o medveďoch
2. apríla 2024
Ukázať všetko

Tím FLL u primátora

Dňa 26. marca 2024 náš tím Counter prijal pozvanie pána primátora mesta Komárno, Bélu Keszega, ktorý im vyjadril svoje uznanie a poďakovanie za dlhoročné reprezentovanie nielen školy, ale aj nášho mesta v najväčšej medzinárodnej robotickej súťaži First Lego Leaugue. V tomto roku sa okrem regionálneho kola zúčastnili aj na Národnom finále v Bratislave. Ich túžbou je v budúcnosti vycestovať do zahraničia a zapojiť sa aj do medzinárodnej súťaže. Držme im palce, aby ich odhodlanie, nadšenosť, húževnatosť a vytrvalosť im pomohla k splneniu ich veľkého sna. Členovia tímu: Samuel Rácz a Dávid Hodek (9.A), Ondrej Gajdáč (8.A), Matúš Rácz a Denis Richter (7.A), Viktor Vajkai, Adam Nagy a Dávid Barus (5. B). Trénerky tímu: Mgr. Katarína Vajkai  a Mgr. Katarína Bugáňová