Labyrint predškoláka 2024
2. apríla 2024
1. miesto vo florbale
2. apríla 2024
Ukázať všetko

Úspechy našich recitátorov

Dizajn bez názvu - 1

Jubilejný 70. ročník recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín odštartovali naši žiaci výborne. Obvodné kolo, ktoré sa konalo v utorok 20.2.2024 takmer úplne ovládli a zvíťazili v štyroch z celkovo šiestich kategórií. Jakub Kuczman, Mia Rusňáková, Eli Sabová a Dávid Hodek si okrem víťazstva vybojovali i postup do vyššieho kola. Potešilo i tretie miesto Aliny Králikovej. 

 Na okresnom kole recitačnej súťaže Šaliansky Maťko  nás reprezentovala žiačka 5.B Eliza Demáčeková Získala krásne 2. miesto. Srdečne jej gratulujeme.

25. marca sa stretli na okresnom kole Hviezdoslavovho Kubína najlepší recitátori zo štyroch obvodných kôl.
Našu školu reprezentovali Mia Rusňáková, Jakub Kuczman, Ela Sabová a Dávid Hodek. V silnej konkurencii Ela a Dávid získali tretie miesta vo svojich kategóriách. Ďakujeme súťažiacim a pedagógom za prípravu a vzornú reprezentáciu .