Prednáška o období vzdoru u detí
7. októbra 2016
Medzinárodná konferencia e-twinningu v Arménsku
13. októbra 2016
Ukázať všetko

Zdravý predškolák a jeho rodina

Organizácia Human Health Institute (HHI),pod vedením PhDr. Erika Jung, MBA,  sa rozhodla 24.9.2016  zorganizovať podujatie, ktorej cieľom bolo zaujímavou, príťažlivou formou zatraktívniť a inšpirovať deti a ich rodiny k zdravému životnému štýlu.  Bol to úžasný deň, s úžasnými ľudmi, s rodičmi,s deťmi,s pedagógmi, športovcami, odborníkmi, v úžasnej škole:) Tento deň bol výnimočný, aj vďaka tomu, že ste prišli a svojou účasťou preukázali, potvrdili, že zdravie je najväčšia hodnota, ktorú máme a že nám na nej všetkým zaleží !!! Stretli sme sa, aby sme podporili, čim viac Zdravých pred-školákov a ich rodín , aby sme si pripomenuli na Svetový deň SRDCA, že naše srdcia bijú pre Zdravie, pre zdravie našich detí a že nám zaleží na zdravej budúcnosti nás všetkých..