Výhra v Raiffeisen banke
Pedagóg roka 2014
17. apríla 2015

Anglické konverzácie pre žiakov 2.stupňa

Najvhodnejším spôsobom ako zvýšiť jazykové schopnosti žiakov, naučiť sa  používať anglický jazyk v bežných životných situáciach ako aj zlepšiť svoje komunikačné zručnosti sú anglické konverzácie pod vedením NATIVE SPEAKRA – zahraničného lektora, ktorý je rodeným hovorcom anglického jazyka .  Konverzácie sú určené pre tých, ktorí si chcú udržať a rozvíjať svoje znalosti, ale aj zlepšiť sa v gramatike. Pomôžu žiakom dosiahnuť správnu výslovnosť, intonáciu, ale aj skvalitniť hovorený prejav. Anglické konverzácie sa budú zameriavať na rôzne témy ako je obchod, šport, cestovanie alebo  na bežnú každodennú konverzáciu o udalostiach, počasí a pod. V neposlednom rade žiaci môžu zažiť veselé – zábavné chvíle so zaujímavým a výnimočným človekom, známym basketbalistom T.J.Bannisterom.