Divadlom sa učíme
14. januára 2017
Prírodovedno-jazyková exkurzia vo Viedni
19. januára 2017
Ukázať všetko

Čítame si pod perinou

Dlhé zimné večery sú priam stvorené na čítanie. Zobrať si dobrú knihu, teplý čaj, zabaliť sa do periny a už len hltať litery… Siedmaci a deviataci takýmto príjemným spôsobom strávili jednu netradičnú noc v škole.  Samotnému programu predchádzala prechádzka večernými ulicami Komárna, ako aj návšteva komárňanskej pevnosti. Po zotmení  si posadali  do školskej knižnice a pri sviečkach  čítali strašidelné príbehy. Moc ticha, tmy a napínavého deja znásobovali vŕzgajúce dvere skrine. A kto ešte mal odvahu, v tmavých zákutiach školy hľadal indície, aby mohol vyriešiť zaujímavé logické a matematické zadania. Spoločný „bivak“ a pozeranie filmu boli príjemným zakončením večera.