Medovníčky s babičkou
16. decembra 2015
Úspech na súťaži Máš talent
20. decembra 2015
Ukázať všetko

Súťaž FLL – 3. miesto – výskumný projekt

Náš tím Counter sa zúčastnil na turnaji robotickej súťaže First Lego League 2015 v Bratislave. V centre vedecko-technických informácií sa stretlo 17 tímov.

Súťažilo sa tradične v štyroch súťažných disciplínach: Robot-Design, Robot-Game, Prezentácia výskumného projektu a Tímová práca.
Témou tohtoročnej súťaže bol Trash Trek – Spracovanie odpadu.
Náš tím v úplne novom zložení: M.Marko, D. Rybánsky, K.Sugihara, P.Lévai, R.Blšták, T.Szabó, E.Brančanová, A.Veselá, E.K.Sokolová, N.Váradyová, B.Mišovičová, A.Čéryová a E.Takács získal za prezentáciu výskumného projektu 3. miesto a celkovo skončili na 6. mieste. Dlhodobá príprava na súťaž pod vedením pani učiteľky Ing. Mgr. Júlii Bundovej potvrdila, že aj nováčik môže zaznamenať úspech. Gratulujeme a o rok znova držíme palce!

Výsledky celkovo: http://www.fll.sk/assets/files/archiv/2015/FLL_2015_16_Results_Bratislava.pdf