

Ozajstný slávnostný začiatok za prítomnosti pána primátora – Ing. László Stubendeka a predsedu Športovej komisie – Ing. Konštantína Gliča, ktorí sa stali krstnými otcami našej novej fitmiestnosti. Zároveň slávnostná rozlúčka a poďakovanie dlhoročnému pedagógovi našej školy Paedr. Onrejovi Óvárymu.